Інтернет-магазин швейної техніки

Україна, м. Київ, вул. В. Хвойкі 21; info@sewing.kiev.ua
050-383-1362, 044-353-5763

Новини RSS 2.0

Програма енергозбереження від JANOME. Світлодіодне підсвічування зони шиття в нових моделях швейної техніки JANOME з 2018 року.

Починаючи з 2017 року фірма JANOME активно включається в програму енергоефективності і проводить оновлення своїх моделей швейної техніки. Оновлення передбачає установку в підсвітку робочої зони шиття замість старих ламп розжарювання сучасне економічне світлодіодне підсвічування. Світлодіодним підсвічуванням будуть оснащуватися не тільки нові моделі, а й виробляємі вже багато років моделі швейних машинок.

Так як модельний ряд дуже великий, то це оновлення займе тривалий час, і протягом 2018 і 2019 року в продажу може бути одна і та ж модель швейної машини як з підсвічуванням з лампою розжарювання, так і з новим світлодіодним підсвічуванням.

Економія електроенергії - лампа розжарювання в різних моделях швейної техніки споживає від 15 до 35 ватт електричної потужності. Наприклад, швейна машина з вказаною споживаною електричною потужністю 85 ватт і з підсвічуванням звичайною лампою розжарювання зі світлодіодним підсвічуванням тепер буде споживати не більше 60 ватт. У більш нові моделі будуть встановлюватися сучасні мотори, що призведе до зниження споживання електрики у швейної машини до 55-35 ватт без втрати в якості шиття!

Популярні моделі вже в продажу з новим світлодіодним підсвічуванням:

JANOME My Style 100JANOME Sakura 95JANOME TOP 18JANOME MyLock T-72


Бажаємо приємних покупок в нашому магазині!

Інтернет магазин швейних машин «Кутюр'є»НАШ РЕЙТИНГ
МИ РЕКОМЕНДУЄМО