Інтернет-магазин швейної техніки

Україна, м. Київ, вул. В. Хвойкі 21; info@sewing.kiev.ua
050-383-1362, 044-353-5763

Типи човників в швейних машинах


Огляд конструкцій човників, що застосовуються в побутових швейних машинках

Вертикальний човник - класична конструкція, яка довела свою надійність протягом майже 100 років і з невеликими вдосконаленнями дійшла до наших днів. З успіхом застосовується і сьогодні в сучасних електромеханічних швейних машинах. За довгі роки використання з'явилася деяка плутанина в назві човника. Повна назва - вертикальний хитний човник. Іноді в скороченнях цей човник називають просто вертикальним або просто хитним, що може вводити в оману недосвідчених користувачів - всі ці назви визначають один і той-же вид човника.
Горизонтальний човник (горизонтальний човник, що обертається) це найпоширеніший тип човника в багатофункціональних електромеханічних швейних машинах і комп'ютеризованих швейних машинах. Цей човник найбільш зручний для заправки шпульки. Котушку такого човника видно через прозоре віконце на голкової пластині. Це зручно, оскільки дозволяє легко оцінити кількість залишків нитки на шпульці. Машини оснащені таким човником менше шумлять при роботі, оскільки човник обертається, а не гойдається. Треба відзначити, що в машинах з таким човником значно рідше заплутується нижня нитка. Горизонтальний човник не вимагає мастила. Конструкція горизонтального човника дозволяє отримати велику ширину зигзагу і декоративної строчки (як правило до 7 мм), на відміну від вертикального човника, де ширина зигзагу обмежена 5 мм. До недоліків такого човника можна віднести не зручне регулювання натягу нижньої нитки - для того, щоб дістатися до регулювального гвинта треба зняти вушко пластину. Але в сучасних швейних машинах часто користувачеві і не прийдеться цього робити - конструкція машин розроблена так, що параметри строчки можна відрегулювати тільки натягом верхньої нитки.

 

Вертикальний човник подвійного обігу використовується в конструкції професійних швейних і багатоголкових вишивальних машинах. Вертикальний човник подвійного обігу іноді застосовується в побутових напівпрофесійних комп'ютеризованих швейних машинах. Основні переваги - висока надійність, якість строчки і висока швидкість шиття. Машини оснащені таким човником також менше вібрують в порівнянні з дешевими конструкціями і також зменшена ймовірність заплутування нижньої нитки. Важливою перевагою такої конструкції перед горизонтальним човником є ​​зручність регулювання натягу нижньої нитки. Недоліком можна порахувати можливу необхідність змащення такого човника перед кожною роботою на швейній машині.

 

 

Інтернет магазин швейних машин «Кутюр'є»Наша информация была Вам полезной? Поделитесь с друзьями:

НАШ РЕЙТИНГ
МИ РЕКОМЕНДУЄМО