Інтернет-магазин швейної техніки

Україна, м. Київ, вул. В. Хвойкі 21; info@sewing.kiev.ua
050-383-1362, 044-353-5763

Лапки до швейних машин

 Велике розмаїття операцій виконуваних швейними машинками призвело до створення різних моделей спеціалізованих лапок. Поява великої різноманітності притискних лапок обумовлено бажанням спростити роботу або полегшити деякі спеціальні швейні операції.

 Що потрібно знати про лапки, купуючи швейну машинку:
- Всі строчки які виконуються швейною машинкою можна прошити, використовуючи звичайну універсальну лапку.
- В комплект до швейної машинки входить набір притискних лапок. Мінімальний набір включає універсальну лапку і лапку для виконання петлі. Як правило, в набір лапок к швейній машині включені ще лапки для пришивання ґудзиків, для підрубки або потайної строчки, для вшивання блискавки (на розсуд виробника).
- Практично всі сучасні побутові швейні машини оснащені універсальною системою швидкоз'ємних лапок, тому безліч лапок від різних виробників можуть бути взаємозамінні. Це не відноситься до промислових і напівпромислових швейних машин і деяких моделей побутових швейних машин зі своєю унікальною конструкцією лапок!

 Додаткові лапки-пристосування:
- Настійно рекомендуємо купувати тільки оригінальні фірмові пристосування до своїх швейних машин, такі як пристосування для збірок, крокуюча лапка (верхній транспортер), укладальник косої бейки і т.п. Конструкція і способи кріплення таких пристосувань у швейних машин різних виробників відрізняються і спроба використовувати неоригінальні пристрій може бути причиною поломки швейної машини.

 Де купити додаткові лапки:
- Фірмові лапки можна придбати або замовити в сервісному центрі, що обслуговує Вашу швейну машинку. Деякі лапки можна придбати або замовити у нас в магазині.
- Наш магазин пропонує різні додаткові лапки до сучасних побутових швейних машинок з універсальним кріпленням (лапки підходять практично до всіх моделей). Посилання на розділ магазину ->

 Лапки до оверлоків:
- Звертаємо Вашу увагу, що лапки до оверлоків не мають такої взаємозамінності, як у швейних машин, і можуть конструктивно відрізнятися навіть у різних моделей оверлоків одного виробника!
- Як правило, всі оверлоки, коверлоки і розпошивальні машини комплектуються однієї універсальної лапкою. Тільки поодинокі моделі можуть комплектуватися заводом декількома лапками - це швидше виняток.
- Спеціальних лапок до оверлоків не так багато, як для швейних машин. Існує не більше 8 видів лапок і всі вони призначені для спеціальних операцій. Всі основні операції виконуються з використанням універсальної лапки! Найбільш затребувані спеціальні лапки до оверлоків - лапка для вшивання еластичної стрічки і лапка для потаємного шва. Решта лапок носять ще більш специфічні функції - наприклад для вшивання намистин або декоративного шнура.
- Рекомендуємо купувати до оверлоків тільки фірмові додаткові лапки, це забезпечить якість швів і вбереже вашу машину від поломки.
- Замовити та придбати спеціальні лапки до оверлоків рекомендуємо у відповідному сервісному центрі. Деякі лапки і комплекти фірмових лапок доступні до замовлення у нас на сайті.

 Вибираючи в нашому магазині швейну машинку, уважно прочитайте відомості про комплектацію - ми завжди детально вказуємо, якими лапками комплектується кожна модель!

Якщо Вам необхідні додаткові спеціальні лапки - ласкаво просимо в розділ нашого магазину Швейні аксесуари> Лапки. Тут Ви знайдете спеціалізовані лапки для вшивання шнурів, прозорі лапки та інші спеціалізовані моделі.

Магазин «Кутюр'є» бажає Вам приємних покупок!


Наша информация была Вам полезной? Поделитесь с друзьями:

НАШ РЕЙТИНГ
МИ РЕКОМЕНДУЄМО