Інтернет-магазин швейної техніки

Україна, м. Київ, вул. В. Хвойкі 21; info@sewing.kiev.ua
050-383-1362, 044-353-5763

«Кутюр'є» інтернет-магазин швейних машин

Ми раді представити Вам інтернет-магазин «Кутюр'є» - www.sewing.KIEV.ua.

Карта проїзду:Просмотреть увеличенную карту

Інтернет-магазин "Кутюр'є"

 Бажання одягатися красиво, модно і оригінально, бути єдиною і неповторною, мати затишний будинок і час від часу творити маленькі чи великі рукодільні чудеса притаманне кожній жінці. Сьогодні здійснювати ці бажання набагато простіше, ніж нашим мамам і бабусям: до наших послуг магазини з величезним вибором. Але навіть вони не в змозі дати нам ексклюзивності, енергетики і ідеальної посадки по фігурі, які дають речі, зшиті своїми руками. Можливо, проходячи повз полиці і вішалок бутиків, ви вже не раз замислювалися про те, що пора освоювати швейну машинку. Але, згадуючи про уроки праці, нерівні рядки, ручному обметуванні петель, ви знову починали коло за колом обходити торгові центри.
 Тим часом, сучасні швейні машинки - це зовсім не те, про що ви думаєте і смутно пам'ятаєте зі шкільних уроків праці. Прогрес вже давно і грунтовно торкнувся області шиття. Сучасні швейні та вишивальні машини - це складний, багатофункціональний механізм, що допомагає здійснювати практично будь-які швейні фантазії і плани, навіть при відсутності досвіду шиття!
 
 Мета нашого проекту - зібрати в одному місці всі можливі моделі побутової швейної техніки. Ми сподіваємося полегшити для наших клієнтів пошук, порівняння, вибір і покупку швейних машинок і аксесуарів для шиття а так-же запропонувати кращу ціну і швидку доставку. На сторінках нашого сайту ми не тільки пропонуємо Вам різні моделі швейної техніки, а й постараємося надати доступну інформацію про її можливості, конструкціях і новинки в мистецтві шиття. Наші менеджери завжди допоможуть Вам підібрати потрібну модель, дадуть професійну пораду, якщо Ви не впевнені в своєму виборі.
 
 На сьогоднішній день наші успіхи в просуванні на ринок якісної швейної техніки оцінені виробниками і наш інтернет-магазин "Кутюр'є" є авторизованим дилером з продажу швейних машин торгових марок:BROTHER

BERNINA

TOYOTA

 

Бажаємо Вам приємних покупок в нашому магазині і гарного творчого настрою!

Інтернет магазин швейних машин «Кутюр'є»

 


Наша информация была Вам полезной? Поделитесь с друзьями:

НАШ РЕЙТИНГ
МИ РЕКОМЕНДУЄМО